سعی دپارتمان مشاورۀ مجموعۀ آموزشی بهتر از خودم همواره بر همراهی همدلانه و مسئولانه با فرزندان عزیزمان در تمام طول مسیری است که پیش روی نخبگان کشورمان قرار دارد تا شانه به شانه‌ی پیشبرد امور آموزشی ایشان و امور اجرائی دوره‌های استارتر، تیزهوشان و SchoolPlus، فرایند پایان‌ناپذیر تحصیل و یادگیری را به ساز و کاری سالم و پر از هیجان و سازنده بدل سازد تا آینده‌سازان ایران بر پله‌های رشد و تعالی در طیّ روزها و ماه‌های جاری و سالیان آتی گام بردارند.

مجموعۀ بهتر از خودم همّ و غمّ خویش را بر دور نگاهداشتن دانش‌آموزان عزیزتر از جانمان از رقابت‌های کذب و حاشیه‌هایی گذاشته است که برای ایشان جز نگرانی‌های بی‌حدّ و حصر آسیب‌زا حاصلی ندارد و روزهای کودکی و سال‌های آینده و موفقیت را نابود می‌سازد. کودکان در ابتدای مسیر گذارشان از رویاها به بزرگسالی و جهان تماماً واقع‌گرایانۀ آن، نیاز به آموختن آن دارند که چگونه هدف‌ها و آرزوهایشان را بر بنیاد و مبنای مهارت‌های فردی خویش بگذارند. دپارتمان مشاوره و آموزش مجموعۀ بهتر از خودم بنا بر این فلسفه و آرمان، در مسیر همراهی دانش‌آموزان تمرکز خویش را بر استعدادها و توانایی‌های فردی ایشان می‌گذارد تا هر یک از فرزندانمان در مسیری گام بگذارند تا عشق و استعداد توأمان به آن را در خویش می‌یابند و خود را برای گسترش مرزهای دانش و کارهای حیرت‌انگیز پیشاپیش آماده کنند.

شعار ما صداقت در عمل ماست.

پیرو این اهداف تیمی از متخصصین و دانش‌پژوهان جوان را گرد هم جمع آورده‌ایم که تنها به قید مدارک آکادمیک و نام دانشگاه محدود و مقیّد نمانده‌اند و شوق آن را دارند که دانش تخصصی خویش در حوزۀ تحصیلی و تکمیلیشان را صادقانه و بی‌چشمداشت در اختیار کودکانی بگذارند که تشنۀ دانش و خلاقیتند. تیم منتورهای مجموعۀ بهتر از خودم متشکّل از جوانانی است که خود عطش یادگیری را سال‌ها چشیده‌اند و هر یک در رشته‌ای تخصصی مرتبط با دروس هر دوره تحصیل کرده است. اتخاذ شکلی تخصصی و علمی از منتورینگ برای هر دوره این فرصت را فراهم می‌آورد تا فرزندانمان در هر کدام از دروس تحصیلی خویش، همراه و منتوری مطّلع از پیچ و خم‌ها و فراز و نشیب‌های راه‌های هر حوزۀ دانش را در کنار خویش داشته باشند که در آن درس از تحصیلات تکمیلی برخوردار است و علاوه بر یاری ایشان در هدف‌گذاری و ساماندهی شیوه‌های مؤثر مطالعه، ابهام‌های علمی دانش‌آموزان را نیز در درس و حوزۀ تخصصی خویش برطرف می‌نماید. منتورهای دوره‌های هوش استارتر و تیزهوشان نیز ضمن آشنایی و شناخت کامل از حساسیت‌های روانی و آموزشی فرزندانمان در سنین آغازین نوجوانی، بی‌آن که لحظه‌ای دانش‌آموزان را تنها و به حال خویش بگذارند، برای کمک و حلّ وسواس‌ها و ترس‌های ایشان همراهشان خواهد بود و نحوۀ برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری را به عزیزانمان خواهند آموخت.

در امر مقدّس آموزش و در این سنین آسیب‌پذیر و حسّاس کودکانمان که جایی برای هیچ ادعای گزافه نیست، ما همواره تلاش کرده‌ایم که آینده‌سازان کشورمان را تا لحظۀ پرواز و پر گشودن به سوی آرزوهایشان همراهی کنیم.